Agenda

Zie verleden, heden en toekomst door de ogen van A3…

Archief

Agenda’s

Evenementen

Weergaven navigatie

Evenement weergaven navigatie

Vandaag
  • SDG Action Weeks 2026

    Nederland , Nederland

    Eind september wordt voor de verjaardag van de Sustainable Development Goals (SDG’s) overal in Nederland de SDG Action Weeks gevierd.

  • Stormseizoen 2026-2027

    Het stormseizoen is weer begonnen en daarmee worden ook de nieuwe stormnamen bekend gemaakt.

  • Teken voor een verbod op PFAS – petitie

    Poly- en perfluoralkylstoffen (vaak afgekort als PFAS) zijn een chemische stof, die giftig maakt wat veilig hoort te zijn: ons voedsel, kraanwater en lucht, het is gevaarlijk en breekt nooit af, daarom eist Greenpeace een totaalverbod op productie, lozing en gebruik van PFAS.

  • Nationale Kernafvalrace

    Nederland , Nederland

    Meer kernenergie? Los eerst kernafval-probleem op.

  • Europese Mobiliteitsweek / European #MobilityWeek 2026

    EUROPEANMOBILITYWEEK (16-22 September every year) is the European Commission’s leading campaign on sustainable urban mobility, it promotes behavioural change in favour of active mobility, public transport and other clean transport solutions.

  • AI: mensen boven winst – petitie

    Op dit moment zijn miljardairs als Elon Musk en Sam Altman verwikkeld in een nek-aan-nekrace om koste wat kost de toekomst van AI te bepalen.

  • Egelweekend : Egeltelling 2026

    Nederland , Nederland

    Tijdens het Egelweekend wordt in kaart gebracht waar egels leven, zie jij een egel in de tuin? Geef het door!

  • Plantjesweekend 2026

    Vlaanderen Vlaanderen, België

    Elk derde weekend van september trekken duizenden enthousiaste vrijwilligers de baan op voor het Plantjesweekend voor Kom op tegen Kanker.