De natuur inspireert, verwondert, maakt je blij: in het weekend van 17, 18 en 19 april & op 22 april 2026 wordt de natuur gevierd tijdens Fête de la Nature.
Het grootste grassrootsfestival van Nederland: dat is Fête de la Nature. Duizenden mensen in heel Nederland worden door Fête de la Nature uitgenodigd om buiten de natuur te beleven, van wilde natuur tot een stadspark. Het doel van Fête de la Nature is mensen een mooie ervaring in de natuur bezorgen. Op deze manier komen mensen niet alleen met natuur in contact, maar ook met elkaar. Iedereen kan zelf een natuurfeestje organiseren. Van theater in de natuur tot een oogstfeest, van een vleermuizenexcursie tot een hardloopwedstrijd in het groen. Samen betrekken we meer mensen bij de natuur, op een manier die bij hen past.
…bij A3veen.nl, sinds 29-04-2003 de webplek van Aaldrik Adrie (A3) van der Veen, met een weBLOG vol weetjes die het delen waard zijn, onder het motto: “Zie de wereld door de ogen van A3…”
De natuur inspireert, verwondert, maakt je blij: in het weekend van 17, 18 en 19 april & op 22 april 2026 wordt de natuur gevierd tijdens Fête de la Nature.
Het grootste grassrootsfesti val van Nederland: dat is Fête de la Nature. Duizenden mensen in heel Nederland worden door Fête de la Nature uitgenodigd om buiten de natuur te beleven, van wilde natuur tot een stadspark. Het doel van Fête de la Nature is mensen een mooie ervaring in de natuur bezorgen. Op deze manier komen mensen niet alleen met natuur in contact, maar ook met elkaar. Iedereen kan zelf een natuurfeestje organiseren. Van theater in de natuur tot een oogstfeest, van een vleermuizenexcursie tot een hardloopwedstrijd in het groen. Samen betrekken we meer mensen bij de natuur, op een manier die bij hen past.
Links: te de la Nature
Fê
Gegevens